Mam swoją wymarzoną stronę!… i co dalej?

Masz własną stronę internetową i świat stoi przed Tobą otworem. Możesz sprzedawać, pisać, ogłaszać światu siebie i swoje wytwory. Okazuje się jednak, że postawienie strony Internetowej to dopiero początek.

Bardzo wiele osób uczy i pomaga w tym, aby „postawić” stronę WWW. Ale czy to wystarczy? Mieć stronę WWW? 

Nie podejrzewam, że chcesz mieć stronę tylko dla samej satysfakcji posiadania strony. Sądzę, że chcesz, aby jak najwięcej osób twoją witrynę odwiedzało, kupowało twoje produkty, zamawiało Twoje usługi. 

No to zadam Ci teraz za…iście ważne pytanie….

Ile osób odwiedziło dziś Twoją stronę? Skąd przyszli? Dokąd… a nie, to już nie. Chociaż… może na tak zadane pytanie też spróbujemy sobie odpowiedzieć 😉

I co? Wiesz?

Jeśli nie, to w sumie bardzo się cieszę 🙂 Cieszę się, ponieważ być może będę mogła Ci pomóc. 

Kiedy zaczęłam się „bawić” stronami internetowymi okazało się, że „postawienie” czy zbudowanie strony www to dopiero początek. Dopiero w tym momencie zaczyna się prawdziwa przygoda, praca organiczna, praca u podstaw 😉

Nikt Ci o tym nie powiedział? Może słyszałeś coś o SEO albo Google Analytics ale w sumie to nie do końca wiesz o co w tym wszystkim chodzi. 

Jeśli tak, zapraszam Cię do świata Czarnek KODki – nauczymy się razem jak zaistnieć w świecie stron Internetowych, jak zbudować sobie drogi do naszej strony i jak sprawdzać, którymi nadchodzi najwięcej czytelników, klientów – osób, które wchodzą na naszą witrynę.

Zaczynamy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *