Referencje

Współpraca 06.2022-06.2023

Kursy do Matury sp. z o.o.

"Ania dołączyła do zespołu kursydomatury.pl w momencie, gdy przechodziliśmy przez ogromny projekt aktualizacji i wprowadzania nowych kursów online na naszej platformie. Było to sporym wyzwaniem, ponieważ wymagało połączenia umiejętności technicznych i komunikacyjnych, ale też wyjątkowej skrupulatności. Ania doskonale odnalazła się w tej roli - z entuzjazmem podjęła się wszystkich zleconych działań. Przez ostatni rok skutecznie zarządzała portfolio ponad 400 kursów online.

Wdrożenie Ani przebiegło ekspresowo, bardzo szybko stała się osobą kontaktową w przypadku wszelkich problemów technicznych. Niezależnie od tego, czy chodziło o twórców, zespół techniczny, czy obsługę klienta, Ania zawsze była gotowa do pomocy. Zespół bardzo to doceniałi często wyrażał wdzięczność za wdrożone przez nią rozwiązania.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że potrafiła spojrzeć na problem z różnych perspektyw. Przywdrażaniu nowych pomysłów, często sygnalizowała potencjalne konsekwencje, które mogłybynegatywnie odbić się na innych częściach biznesu. To, wraz z jej zdolnością do samodzielnego zarządzania projektami, przyczyniło się do efektywności i płynności naszych działań. 

Podsumowując, Ania była członkiem zespołu, który nie tylko był nieocenioną pomocą przy codziennych obowiązkach, ale także przyczynił się do pozytywnej atmosfery w zespole. Jej umiejętności i doświadczenie będą z pewnością wielką wartością dla każdej organizacji, w której będzie miała okazję pracować.”

Anna Dąbrowska

Prezes Zarządu

Opinie

Inni klienci

Agnieszka Sidor (kawawkapieli.pl)

"Wordpress mnie przerażał. Tak wiele opcji, możliwości i niewiadomych. Popełniłam chyba wszystkie możliwe błędy podczas zakładania własnej strony internetowej. Kiedy już stałam na skraju załamania – trafiłam przypadkiem na Anię. Krok po kroku wyciągnęła mnie z bagna, w jakie się zapędziłam. Stworzyła mi stronę z lekkością i smakiem. Otwarta na propozycje – nie ma dla niej niemożliwego, po prostu czasem trzeba poczekać odrobinę dłużej 😉 Takiej współpracy życzę każdemu!"

Ania (socialmanagerki.pl)

"Chciałabym wyrazić swoje gorące uznanie dla Ani Stockiej, która jest odpowiedzialna za utrzymanie naszej strony internetowej. Jej zaangażowanie i terminowość są niezwykle godne podziwu.

Ania jest nie tylko doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie, ale również osobą, która naprawdę angażuje się w swoją pracę. Jej pasja do tworzenia i utrzymania naszej strony internetowej jest wyraźnie widoczna w każdym aspekcie jej działalności. Dba o to, aby nasza strona była funkcjonalna i działa bez zarzutu.

Jedną z największych zalet Ani jest jej terminowość. Zawsze dotrzymuje ustalonych terminów i niezawodnie dostarcza potrzebne rozwiązania na czas. Możemy na nią liczyć, nawet w sytuacjach pilnych i wymagających szybkiej reakcji. Jej profesjonalizm i zaangażowanie przekładają się na wysoką jakość jej pracy.

Warto również podkreślić, że Ania jest bardzo komunikatywna i łatwo z nią rozmawiać na enigmatyczne tematy związane z techniczną stroną.

Dzięki Ani mamy pewność, że nasza strona internetowa jest w dobrych rękach. Jej zaangażowanie, terminowość i profesjonalizm są nieocenione dla naszej firmy. Gorąco polecam Anię jako specjalistę ds. utrzymania strony internetowej i jestem przekonana, że będzie kontynuować doskonałą pracę w przyszłości."

Chcesz ze mną pracować? Napisz do mnie!