Tutor LMS

Nie przypisany
Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij Kurs
Page Link
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Wtyczka Tutor LMS jest bezpłatnym rozwiązaniem umożliwiającym przekształcenie strony utworzonej na WordPressie w platformę szkoleniową. W swojej podstawowej, bezpłatnej wersji umożliwia ona utworzenie w pełni funkcjonalnego kursu online i posiada takie funkcjonalności jak:

  1. Tworzenie kursów i lekcji: Wersja bezpłatna pozwala na tworzenie kursów i dodawanie lekcji z różnymi typami treści, takimi jak tekst, obrazy, audio czy wideo.
  2. Tworzenie quizów: Możesz tworzyć interaktywne quizy, które sprawdzają wiedzę uczestników. To dobry sposób na utrwalanie materiału.
  3. Analiza podstawowych statystyk: Wersja bezpłatna oferuje podstawowe statystyki dotyczące postępów uczestników oraz wyników w quizach.
  4. Podstawowe opcje personalizacji: Możesz dostosować wygląd kursów do pewnego stopnia, wybierając np. kolory i motywy.
  5. Zarządzanie uczestnikami: Możesz dodawać i zarządzać uczestnikami kursów oraz monitorować ich aktywność.

Powyższe funkcje stanowią jedynie ogólny wgląd w możliwości wersji bezpłatnej Tutor LMS.  Jeśli szukasz bardziej rozbudowanych funkcji warto rozważyć zakup wersji płatnej, która oferuje między innymi zaawansowane integracje z płatnościami, rozbudowane analizy czy bardziej zaawansowane możliwości personalizacji.

W ramach tego mini-kursu pokażę Ci jak szybko ogarnąć podstawowe funkcjonalności Tutor LMS i w 5 minut stworzyć swój pierwszy kurs.

Pokaż więcej

Zawartość kursu

Szybki start
Chcesz zacząć tworzyć kurs bez zbędnych i przydługich wstępów? W tym module pokaże Ci jak stworzyć swój pierwszy kurs w 5 minut!

 • Tworzenie kursu od zera w 5 minut
  04:48
 • Tutor LMS w pytaniach

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet